SPECİAL SÜNGER
  • Register

 akustik yumurta sunger 028 860x600

Akustik Special Sünger

basotect melamin yanmaz akustik sunger acoustic foam 029

Basotech Special Sünger 

 renkli viyol akustik yumurta sunger 004

Renkli Special Sünger

Sena foam akustik yanmaz yumurta sungeriYanmaz Special Sünger

Akustik spesiyal ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman, çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

melaminspecialsunger

Special süngerler melamin ham maddesinden üretilmiş olup yanmaya karşı korumalıdır. Antibakteriyel özelliğe sahip olduğu için hijyenin tam olması gereken yerlerde genellikte tercih edilir. Üzerindeki desen sayesinde ortama dekoratif yönden etki eder. Hastane, sinema salonları, okullar gibi yerlerde kullanımı yaygın olup kolay uygulanabilir.

melaminsungerler
Special süngerler ortamda oluşabilecek orta ve yüksek frekanstaki seslerin emiliminde mekanın akistiğinin düzenlenmesi aynı zamanda ses ve ısı yalıtım amacıyla kullanılır. Beyaz ve gri renklerde üretimi gerçekleştirilir. Uygulaması oldukça kolay olduğundan dolayı solid yapıştırıcı ile montajı gerçekleştirilir. Melamin special süngerlerin aynı zamanda yapışkanlı modelleride bulunmaktadır.